W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                          W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                  W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                 W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.

                                          

SOŁECTWO
ZAGWIŹDZIE
od 1754 r.
Zagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (1).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (2).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (3).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (4).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (5).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (6).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (7).jpeg
ZAGWIŹDZIEsz z zachwytu
Dziś jest: środa, 24-04-2024
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 190
W tym miesiącu: 10498
Wszystkich odwiedzin: 3265763
Aplikacja dla turysty "Szlakiem
odlewniczym" po Zagwiździu
 
Głos Historii.jpeg

 

Polecamy:

logo na koszulę pzw ver10 na polar jednokolorowa.jpeg

SNW LOGO Zagwizdzie.jpeg

LGD stobrawski.jpeg

logo lgr opolszczyzna.jpeg

logo Stobrawski Parrk Krajobrazowy.png

piekna wies opolska.jpeg

 

Zawody w 2020 roku

  • Memoriał Władysława Alamy i Puchar Prezesa

    Zwycięzcy Memoriał Władysława Alamy i Puchar Prezesa.jpegW sobotę 05.09. na Zalewie Budkowiczanki i rzece Budkowiczance odbyły się zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej i spinningowej. W ramach Memoriału Władysława Alamy i Pucharu Prezesa startowało 21 zawodników w 3 sektorach. Zwycięzcą sektora A (staw) został Paweł Rosiek 418 pkt., sektor B (starorzecze) Brajan Stankiewicz 747 pkt. i sektor C rzeka Budkowiczanka Piotr Buczyński 1370 pkt.

    zobacz więcej
    Data publikacji: 02-09-2020 13:28
Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę Galeria zdjęć > E-kartki >