W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                          W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                  W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                 W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.

                                          

SOŁECTWO
ZAGWIŹDZIE
od 1754 r.
Rododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (1).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (10).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (11).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (13).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (15).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (16).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (17).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (18).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (19).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (2).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (3).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (4).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (5).jpegRododendrony z ogrodu botanicznego w Zagwiździu (8).jpeg
ZAGWIŹDZIEsz z zachwytu
Dziś jest: niedziela, 26-05-2024
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 429
W tym miesiącu: 6061
Wszystkich odwiedzin: 3272984
Aplikacja dla turysty "Szlakiem
odlewniczym" po Zagwiździu
 
Głos Historii.jpeg

 

Polecamy:

logo na koszulę pzw ver10 na polar jednokolorowa.jpeg

SNW LOGO Zagwizdzie.jpeg

LGD stobrawski.jpeg

logo lgr opolszczyzna.jpeg

logo Stobrawski Parrk Krajobrazowy.png

piekna wies opolska.jpeg

 

VIII Turniej Tenisa Stołowego

Szkoła podstawowa kl. 1-3

1. Samuel Jaroń - Żabieniec,

2. Marcel Mielczarek - Czaple Stare,

3. Patryk Wodara - Żabieniec,

4. Michał Czech - Brynica.

 

Szkoła podstawowa kl. 4-6

1. Krzysztof Michnio - Chróścice,

2. Daniel Kurtz - Dobrzeń Wielki,

3. Paweł Dmytruszyński - Bogacicka Szklarnia,

4. Lukas Janus - Zagwiździe.
 

Klasa 7 + gimnazjum i do lat 18

1. Zuzanna Mikoś - Brynica,

2. Roman Urban - Jagienna,

3. Mikołaj Mikoś - Brynica,

4. Marcel Czellnik - Zagwiździe.


Żeńska Rakieta Turnieju

1. Zuzanna Mikoś - Brynica,

2. Julia Nowak – Zagwiździe,

3. Alicja Wrzosek – Dąbrówka Dolna,

4. Agnieszka Dydzik - Bukowo.
 

Seniorzy

1. Jarosław Kubica – Brynica,

2. Martin Urban – Czarnowąsy,

3. Tomasz Wiśniewski - Ozimek,

4. Mikołaj Mikoś - Brynica.

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę Galeria zdjęć > E-kartki >