W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                          W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                  W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                 W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.                                W tym roku Dożynki parafialne, EDD, Piknik Historyczny, Kabaret odbędzie się 8 września.

                                          

SOŁECTWO
ZAGWIŹDZIE
od 1754 r.
Zagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (1).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (2).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (3).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (4).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (5).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (6).jpegZagwiździe na turniejaj tenisa stołowego (7).jpeg
ZAGWIŹDZIEsz z zachwytu
Dziś jest: czwartek, 18-04-2024
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 201
W tym miesiącu: 3639
Wszystkich odwiedzin: 3258904
Aplikacja dla turysty "Szlakiem
odlewniczym" po Zagwiździu
 
Głos Historii.jpeg

 

Polecamy:

logo na koszulę pzw ver10 na polar jednokolorowa.jpeg

SNW LOGO Zagwizdzie.jpeg

LGD stobrawski.jpeg

logo lgr opolszczyzna.jpeg

logo Stobrawski Parrk Krajobrazowy.png

piekna wies opolska.jpeg

 

Turniej w Zagwiździu

W zawodach rozegrano 149 wielosetowych meczy.

Wyniki V Turnieju Tenisa Stołowego w 2015 r. są następujące:

Szkoła podstawowa kl. 1 - 3
1. Daniel Kurtz – Dobrzeń Wielki
2. Lukas Janus – Zagwiździe
3. Łukasz Pospiech – Zagwiździe
4. Daniel Kumorek – Stare Budkowice

Szkoła podstawowa kl. 4 – 6
1. Marcel Czellnik – Zagwiździe
2. Igor Kocik – Murów (Klub Zagwiździe)
3. Michał Kulig – Zagwiździe
4. Łukasz Pierugowicz - Święciny

Gimnazjum i do lat 18
1. Alexander Wrzosek – Dąbrówka Dolna (Klub Zagwiździe)
2. Rafał Spyra - Węgry
3. Mateusz Gamrot - Popielów
4. Roman Urban – Jagienna (Klub Zagwiździe)

Żeńska Rakieta Turnieju
1. Julia Nowak – Zagwiździe
2. Emilia Sokalska – Zagwiździe
3. Wiktoria Kiczma – Zagwiździe
4. Marta Kowalska - Zagwiździe

Seniorzy
1. Mateusz Gamrot - Popielów
2. Radosław Osada – Lewin Brzeski
3. Krzysztof Langhamer – Wierzchy
4. Andrzej Urban – Czarnowąsy

Organizatorzy dziękują wszystkim za udział, wsparcie materialne oraz pomoc w zorganizowaniu turnieju.

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę Galeria zdjęć > E-kartki >