SOŁECTWO
ZAGWIŹDZIE
od 1754 r.
Widoki Zagwiździa (2).jpegWidoki Zagwiździa (3).jpegWidoki Zagwiździa (4).jpegWidoki Zagwiździa (5).jpegWidoki Zagwiździa (6).jpegZagwiździe zimą (1).jpegZagwiździe zimą (3).jpeg
ZAGWIŹDZIEsz z zachwytu
Dziś jest: środa, 28-02-2024
Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 238
W tym miesiącu: 10239
Wszystkich odwiedzin: 3249908
Aplikacja dla turysty "Szlakiem
odlewniczym" po Zagwiździu
 
Głos Historii.jpeg

 

Polecamy:

logo na koszulę pzw ver10 na polar jednokolorowa.jpeg

SNW LOGO Zagwizdzie.jpeg

LGD stobrawski.jpeg

logo lgr opolszczyzna.jpeg

logo Stobrawski Parrk Krajobrazowy.png

piekna wies opolska.jpeg

 

Nowa tablica

Czym jest Szlak Karpia?

„Szlak Karpia” to operacja realizowana w ramach środka 4.2. „Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej” PO RYBY 2007-2013.

Lokalne Grupy Rybackie z terenu województwa opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego zaplanowały wyznaczenie „Szlaku Karpia”, który jest marką identyfikującą miejsca związane z hodowlą, sprzedażą i przetwórstwem tej ryby. Szlak ten przebiegał będzie przez wszystkie tereny partnerskich Lokalnych Grup Rybackich, łącząc je dzięki wspólnemu potencjałowi rybackiemu.

Operacja zakłada stworzenie logo dla marki, jaką jest „Szlak karpia”. Logotyp będzie umieszczony na wszystkich materiałach dotyczących „Szlaku karpia” tworzonych oraz opracowywanych przez Lokalne Grupy Rybackie, m.in. w publikacji dotyczącej rozwoju sektora rybactwa śródlądowego, pn. Strategia Karp 2020, na mapach krajoznawczych, tablicach informacyjnych oraz na filmie o rybactwie śródlądowym. Logotyp ma być marką identyfikującą karpia, ma oznaczać ważne miejsca związane z jego hodowlą, przetwórstwem oraz jego sprzedażą.

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę Galeria zdjęć > E-kartki >