SOŁECTWO
ZAGWIŹDZIE
od 1754 r.
Widoki Zagwiździa (2).jpegWidoki Zagwiździa (3).jpegWidoki Zagwiździa (4).jpegWidoki Zagwiździa (5).jpegWidoki Zagwiździa (6).jpegZagwiździe zimą (1).jpegZagwiździe zimą (3).jpeg
ZAGWIŹDZIEsz z zachwytu
Dziś jest: środa, 28-02-2024
Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 257
W tym miesiącu: 10258
Wszystkich odwiedzin: 3249927
Aplikacja dla turysty "Szlakiem
odlewniczym" po Zagwiździu
 
Głos Historii.jpeg

 

Polecamy:

logo na koszulę pzw ver10 na polar jednokolorowa.jpeg

SNW LOGO Zagwizdzie.jpeg

LGD stobrawski.jpeg

logo lgr opolszczyzna.jpeg

logo Stobrawski Parrk Krajobrazowy.png

piekna wies opolska.jpeg

 

Zawody w 2003 roku

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 O NAJLEPSZEGO WĘDKARZA ROKU 2003

 

Zajęte miejsce

Nazwisko

Waga

Punkty

1.     

Jurewicz M.

2075

86

2.     

Kuka J.

1615

85

3.     

Adamski Z.

9135

84

4.     

Mainka J.

1365

79

5.     

Rudecki E.

2035

77

6.     

Nanko H.

1240

76

7.     

Gradzik J.

1315

75

8.     

Dylewski W.

765

74

9.     

Kocot Z.

960

72

10.                       

Kobus A.

1225

69

11.                       

Blacha J.

715

62

12.                       

Skrzypek K.

380

54

13.                       

Wąsowicz B

1750

42

14.                       

Pośpiech S.

265

42

15.                       

Lisoń K.

300

34

16.                       

Jurewicz S.

400

24

17.                       

Torchała A.

80

23

18.                       

Żukowski J.

350

21

19.                       

Kokociński M.

25

20

20.                       

Ciach H.

250

18

 

 



 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 O NAJLEPSZEGO WĘDKARZA ROKU 2003 (junior)

 

Zajęte miejsce

Nazwisko

Waga

Punkty

1.     

Baj T.

690

90

2.     

Gradzik W.

100

86

3.     

Czech P.

150

30

4.     

Balij A.

40

29

5.     

Grabarczyk M.

25

27

6.     

Szkoda B.

10

26

7.     

Balij Ł.

10

25

 

 



 

Szczegóły poniżej:

DOC1 tura2003.doc (36,50KB)

1tura2003okaz.jpeg 

1tura2003ryba.jpeg

DOC2 tura2003.doc (35,00KB)

DOC3 tura2003.doc (30,50KB)

DOC4 tura2003.doc (29,50KB)

 



 

 

 

 

Towarzyskie zawody

pomiędzy  Kołem ”Murów” a Kołem „ALTGLIENICKE” z Berlina

 (13-14.09.2003)

 

Zajęte miejsce

Nazwisko

Nr startowy

Ilość sztuk

Waga

Punkty

  1.  

Nanko H.

3

7

780

 

  1.  

Adamski Z.

4

15

670

 

  1.  

Dylewski W.

10

12

610

 

  1.  

Gradzik J.

14

8

525

 

  1.  

Kobus M.

1

11

465

 

  1.  

Kuka J.

13

2

380

 

  1.  

Mainka J.

9

3

280

 

  1.  

Alama W.

20

9

225

 

  1.  

Żukowski J.

12

1

125

 

  1.  

Kobus A.

18

3

110

 

  1.  

Cieślak L.

7

2

85

 

  1.  

FRANK MOHN

16

1

55

 

  1.  

Lisoń K.

17

2

45

 

  1.  

Rudecki E.

8

2

40

 

Bez ryby

HELMUT LEHMANN, THOMAS ZIBELL,

THOMAS LIESCHKE, Skoczyński M.

Łowiono

płoć, leszcz, krąp, okoń

Największa ryba

?

Pogoda:

słoneczna pogoda

Łowisko

staw ,,Za Hutą” w Murowie

Kategoria

seniorzy

 

berlin06092003puchar.jpeg       berlin06092003.jpeg

  

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę Galeria zdjęć > E-kartki >